Zabawę dla dzieci zorganizowaliśmy wspólnie z Klubami Osiedlowymi- mówi Andrzej Jakubowski Prezes Klubu. W konkursach szaradziarskich brały udział dzieci w wieku od 6 do 15 lat.

Tekst przygotowany przez Andrzeja Jakubowskiego z Klubu RELAKS:

Wszystkie dzieci biorące udział w turniejach, dzięki dofinansowaniu przez Urząd Miasta oraz Urząd Marszałkowski zostały obdarowane słodkim zestawem świątecznym.

15 grudnia w Klubie Osiedlowym Łukasiewicza odbyła się uroczysta wieczornica wigilia dla dla członków i sympatyków Klubu „RELAKS”. Podczas imprezy wręczono nagrody książkowe uczestnikom IV Jesiennego Turnieju Szaradzistów o Mistrzostwo Klubów Osiedlowych Roku 2009. Dzieci, w wieku 4-16 lat – członkowie zespołu artystycznego- otrzymały drobne upominki w postaci zestawu świątecznego.
Zwycięzcą II etapowego „IV Jesiennego Turnieju Szaradzistów” została Jadwiga Gałązka z Klubu Osiedlowego Westerplatte. Kolejne miejsca zajęli:
2. Jerzy Tatkowski – Klub Osiedlowy Dworcowa,
3. Barbara Sękowska- Klub Osiedlowy Tysiąclecia,
4. Zygmunt Adamczyk- Klub Osiedlowy Tysiąclecia.
Kolejne imprezy w Klubie „RELAKS” to start w eliminacjach korespondencyjnych XIII Szaradziarskich Mistrzostw Polski oraz udział członków klubu w imprezie karnawałowej dla dzieci z Mazowieckiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Zarząd Klubu „RELAKS” w imieniu członków i sympatyków życzy zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku 2010 wszystkim mieszkańcom miasta Płocka !