Projekt „Aktywne i zdrowe spędzanie wolnego czasu” skierowany jest do Seniorów z miasta Płocka i zakłada organizowanie zajęć rekreacyjno – sportowych w formie aerobiku w wodzie na pływalni „Podolanka” i gimnastyki usprawniającej w sali treningowej  w gmachu Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku. Zajęcia odbywają się od m-ca marca 2019 roku.

W ramach zajęć  turystyki sportowej organizowane  są  wycieczki rowerowe  i piesze  zakończone  ogniskiem z niespodziankami w lasach w okolicach Płocka od kwietnia do czerwca 2019 roku.

Zajęcia prowadzone  są przez specjalistów z doświadczeniem pracy z osobami starszymi.  Zajęcia cieszą  się ogromnym zainteresowaniem seniorów o czym świadczy podział  na grupy liczące od 15-20  osób.

Grupa Nieformalna „Aktywni  Seniorzy”, reprezentowana przez Panią Barbarę Sawicką, pozyskała środki finansowe na realizację projektu „Aktywne i zdrowe spędzanie wolnego czasu” w ramach III edycji konkursu grantowego dla osób indywidualnych Funduszu Grantowego dla Płocka.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 × trzy =

Post comment