Wakacje dobiegają końca, a Uczniowski Klub Sportowy Fu Hok Kuen Płock rusza z kolejnymi treningami. Nowy sezon, a tym samym nabór do grup początkujących rozpoczyna się od września.

Do dyspozycji ćwiczących jest m.in. wyposażona w lustra oraz profesjonalny sprzęt treningowy sala. Rozwój sportowej placówce umożliwił grant z IV edycji, który Klub otrzymał od Fundacji „Fundusz Grantowy dla Płocka”na realizację swojego autorskiego projektu. Dzięki temu zawodnicy Fu Hok Kuen Płock mogą lepiej przygotowywać się do nadchodzących Mistrzostw Polski Wushu, które rozegrane zostaną jesienią w Warszawie. Zanosi się też na to, iż dwie kolejne osoby płockiego klubu kungfu dostaną powołanie do Kadru Narodowej Polski i mają szansę reprezentować nasz kraj na Mistrzostwach Świata Wushu w Chinach w 2012 roku.
Najbliższe spotkania organizacyjne połączone z zapisami do różnych grup wiekowych odbędą się 22 i 29 sierpnia w Gimnazjum nr 5 (ul. Królowej Jadwigi 4) w godz. od 18.00 do 20:00. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.klubkungfu.pl.

Zbigniew Błaszczak
UKS Fu Hok Kuen Płock

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

dziewiętnaście − 15 =

Post comment