Obchody Jubileuszu 50- lecia wspiera Fundacja ” Fundusz Grantowy dla Płocka”.
W imieniu Fundacji „Fundusz Grantowy dla Płocka” chciałabym serdecznie zaprosić na uroczystość „ 50- lecia Honorowego Krwiodawstwa”. Uroczystość odbędzie się w piątek 6. czerwca w Spółdzielczym Domu Kultury w Płocku.

Obchody „50-lecia Honorowego Krwiodawstwa” są częścią projektu „Potrzebna krew-Twoja także” realizowanego przez Zarząd Rejonowy w Płocku Polskiego Czerwonego Krzyża. Projekt kwotą 12 tysięcy złotych wspiera Fundacja „ Fundusz Grantowy dla Płocka”. W jego ramach PCK zorganizował także konkurs plastyczny dla dzieci i zwycięskie prace będzie można obejrzeć na wystawie towarzyszącej uroczystości.

Podczas uroczystości w ręce najbardziej zasłużonych krwiodawców, szkół i instytucji promujących Honorowe Krwiodawstwo trafi ponad 80 okolicznościowych statuetek. Mamy się kim pochwalić- mówi Barbara Żółtowska Dyrektor Biura Zarządu w Płocku. Najbardziej zasłużony- Pan Eugeniusz Szymczyk – do tej pory oddał już ponad 80 litrów krwi. PCK statuetkami uhonoruje też kilka płockich Rodzin. W nich tradycja oddawania krwi przechodziła z rodziców, na dzieci, a teraz wnuki- mówi dyrektor Żółtowska.

Uroczystość „ 50- lecia Honorowego Krwiodawstwa” odbędzie się w piątek 6. czerwca 2008 r. w Spółdzielczym Domu Kultury w Płocku. Rozpocznie się o godzinie 17.00.

ZAPRASZAMY!

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

19 − 17 =

Post comment