Masz pomysł na organizację wakacji dla dzieci? To zaczynaj myśleć, myśli zbierać w projekt, projekt ubierz w słowa i składaj wniosek. Oferujemy granty w wysokości do 15 000 zł. Na wnioski czekamy do 3 kwietnia, rozstrzygnięcie konkursu planujemy w maju.

III edycja konkursu grantowego „Wakacje 2014 w Płocku na wesoło” Fundacji „Fundusz Grantowy dla Płocka” sfinansowana będzie z darowizn PKN ORLEN S.A. oraz Basell Orlen Polyolefins Sp. z o.o. Konkurs zapoczątkowaliśmy w 2012 r. z myślą o najmłodszych mieszkańcach naszego miasta. Chcieliśmy zachęcić płockie organizacje pozarządowe do podjęcia działań zapewniających im atrakcyjne i bezpieczne możliwości spędzania wakacji nawet w sytuacji, gdy wyjazd poza Płock z różnych przyczyn jest niemożliwy. Okazało się, że trafiliśmy w do tej pory niezagospodarowaną niszę i konkurs, a potem zwycięskie projekty, spotkały się z ogromnym zainteresowaniem dzieci i ich rodziców. W dwóch pierwszych edycjach konkursu z projektów przez nas finansowanych skorzystało w sumie ponad 2,8 tys. dzieci! Teraz dajemy kolejną szansę na zdobycie środków finansowych i organizację dzieciom zajęć.

Co sfinansujemy? Wszystko, co dotyczy najmłodszych płocczan. A więc i półkolonie i otwarte zajęcia. Ważne, by odbywały się w Płocku i były otwarte na jak najszerszą grupę odbiorców. Tradycyjnie już, nasi beneficjenci są zobligowani do zwrócenia uwagi na bezpieczeństwo dzieci, a więc projekt musi być m.in. zgłoszony do Mazowieckiego Kuratorium Oświaty. Musi być także tak przemyślany, by był dla dzieci atrakcyjny.

Zapraszamy do konsultacji i składania wniosków. Wszystkie formularze są dostępne na naszej stronie internetowej www.

Przypominamy, na wnioski czekamy do 3 kwietnia!

foto: z archiwum projektu realizowanego przez Hufiec ZHP w Płocku w II edycji konkursu „Wakacje 2013 w Płocku na wesoło”

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

10 + 12 =

Post comment