Szanowni Państwo,

Informujemy, że z powodu zagrożenia koronawirusem SARS-CoV-2, a tym samym w trosce o bezpieczeństwo uczestników, ich bliskich oraz wszystkich osób zaangażowanych w organizację przedsięwzięć, podjęliśmy decyzję o odwołaniu w tym roku konkursu grantowego pn. „Wakacje w Płocku na wesoło”. 

Niestety, ale sytuacja spowodowana epidemią koronawirusa, w tym działania podejmowane w celu jej zapobiegania i zwalczania, uniemożliwiają przeprowadzanie i bezpieczną realizację zajęć w ramach projektu.

Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie konkursem, który na stałe wpisał się do kalendarza wydarzeń organizowanych w naszym mieście. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będziemy mogli wrócić do tej inicjatywy i przeprowadzić kolejną edycję konkursu „Wakacje w Płocku na wesoło”.

Już teraz wszystkich serdecznie zapraszamy – szczególnie organizacje pozarządowe, uczestników oraz rodziców i opiekunów – do śledzenia informacji na naszej stronie Internetowej www.fundusz-grantowy.pl oraz naszym profilu w mediach społecznościowych

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 × cztery =

Post comment