Rodzinne turnieje badmintona w ramach projektu realizowanego dzięki dofinansowaniu Fundacji „Fundusz Grantowy dla Płocka” w VI edycji konkursu grantowego organizuje Klub Sportowy Masovia. Pierwszy startuje 25 maja!

WEŹ MAMĘ LUB TATĘ I RAZEM NA MATĘ
Klub Sportowy Masovia serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do udziału w cyklu rodzinnych turniejów badmintona. Będzie się on składał z czterech imprez. Pierwsza odbędzie się 25 maja 2013 roku o godzinie 09.00 w hali sportowej Zespołu Szkół numer 2 w Płocku przy ulicy Chopina 62. Będzie to doskonała okazja do promowania aktywnego, zdrowego stylu życia i wspólnego spędzenia wolnego czasu. Turniej będzie rozgrywany w parach, które stanowi rodzic/starsze rodzeństwo plus dziecko w wieku szkolnym (szczegóły w regulaminie na stronie www.ksmasovia.pl ). Gwarantujemy świetną zabawę w duchu sportowej rywalizacji. Udział jest całkowicie bezpłatny.

ZAPRASZAMY!!!

Impreza finansowana jest ze środków pozyskanych w VI edycji konkursu grantowego Fundacji „ Fundusz Grantowy dla Płocka”, której darczyńcami są: PKN Orlen S.A. Basell Orlen Polyolefins Sp. z o.o. oraz Levi Strauss Foundation.

Informacja przygotowana przez KS Masovia.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

jeden × 3 =

Post comment