Kolejna gra miejska organizowana przez Fundację Na Horyzoncie w ramach projektu finansowanego przez Fundację „Fundusz Grantowy dla Płocka” w VI edycji konkursu grantowego z darowizn PKN ORLEN S.A. , Basell Orlen Polyolefins Sp. z o.o. oraz Levi Strauss Foundation odbędzie się w najbliższą sobotę, 31 sierpnia, na płockiej starówce.

Miejscem startu jest plac przy pomniku Bolesława Krzywoustego, rejestrację zaplanowano w godzinach 8.30- 9.00. Udział w grze jest zupełnie bezpłatny, dla najlepszych przewidziano nagrody.

Tym razem, uczestnicy gry wcielą się w poszukiwaczy skarbów. Dodać jednak należy, iż zadania, wyzwania i skarb będą w duchu współczesności. Poszukiwacze otrzymają najnowsze zdobycze techniki, GPS, walorem dodatkowym będzie posługiwanie się komputerem mobilnym i dostęp do Internetu. Pokonać będą musieli most linowy, zmierzą się z gigantyczną, dmuchaną kulą, nauczą obsługiwać wykrywacz metalu. Gra częściowo poświęcona będzie także ekologii i zachowaniom proekologicznym. W jej realizacji pomagać będzie Hufiec Płock, który jednocześnie nauczy sposobów recyclingu, a także wpływu takich form działania na społeczność Płocka.

Jest to już druga gra miejska realizowana przez Fundację na Horyzoncie w ramach projektu Na Tropie…- Cykl Gier Miejskich, finansowana przez Fundację „Fundusz Grantowy dla Płocka” w VI edycji konkursu grantowego. Pierwsza, Na Tropie…- Wyzwania odbyła się w połowie lipca. W tym roku Fundacja zaprosi jeszcze na ostatnią grę Na Tropie- Tożsamości i Mojej Małej Ojczyzny.

VI edycję konkursu grantowego Fundacja „Fundusz Grantowy dla Płocka”
sfinansowała z darowizn
PKN ORLEN S.A., Basell Orlen Polyolefins Sp. z o.o. oraz Levi Strauss Foundation.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

trzy × 5 =

Post comment