Pierwsza z cyklu trzech gier miejskich organizowanych przez Fundację Na Horyzoncie w ramach VI edycji konkursu grantowego odbędzie się w najbliższą sobotę, 13 lipca w Płocku. Chętni do zmierzenia się z wyzwaniami, jakie stawia miasto, wystartują o godz. 10.00 spod pomnika Bolesława Krzywoustego (zbiórka od 9.00).

Gra miejska „Na Tropie… Wyzwania” to rywalizacja w duchu sportowym. Uczestnicy wyposażeni w karty startowe i mapy topograficzne do pokonania będą mieli wiele karkołomnych wyzwań: przeszkody terenowe, takie jak wąwóz czy rzeka, natrafią na przeprawy mostem linowym, chodzenie po linie przy pomocy sprzętu alpinistycznego, będą zmuszeni wykazać się umiejętnością precyzji i dokładności na punktach ze strzelectwa pneumatycznego i łucznictwa, aż wreszcie udowodnić, że nie jest im obce sprawne i szybkie przemieszczanie się w dżungli miejskiej – zawodnicy w jak najkrótszym czasie przy pomocy mapy zmuszeni będą stawić się na szeregu punktów kontrolnych rozmieszczonych w najbardziej urokliwych i ważnych miejscach Płocka. Dodatkowo, organizatorzy premiować będą tych, którzy w zabawie stosować się będą do zawodnictwa w duchu fair play!
Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody. Udział w grze jest również całkowicie bezpłatny.

Gra „Na tropie… Wyzwania” jest pierwszą z cyklu trzech gier, jakie w ramach VI edycji konkursu grantowego Fundacji „Fundusz Grantowy dla Płocka” zorganizuje Fundacja Na Horyzoncie. Projekt sfinansowany został z darowizn, jakie Fundacja otrzymała od Fundatorów PKN ORLEN S.A. oraz Basell Orlen Polyolefins Sp. z o.o. i Darczyńcy Levi Strauss Foundation.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

17 − trzynaście =

Post comment