Projekt NAUCZ MNIE MAMO, NAUCZ MNIE TATO skierowany jest do dzieci i młodzieży, nauczycieli, rodziców i mieszkańców Płocka w różnym wieku, zwłaszcza społeczności Szkoły Podstawowej nr 5 i osób mieszkających w dzielnicy Radziwie, którzy są zainteresowani kreatywnym i aktywnym spędzaniem wolnego czasu.Celem projektu jest zaproszenie rodziców do prowadzenia zajęć dla dzieci, innych rodziców i nauczycieli oraz integracja społeczności szkolnej w dążeniu do dzielenia się wiedzą i wzbudzania pozytywnych opinii. Zajęcia mają charakter spotkań, podczas których jest promowany zdrowy styl żywienia, jak również duch sportowy.

W myśl zasady Rodzice przeprowadzą warsztaty, podczas których podzielą się z dziećmi swoimi pasjami oraz zawodami, nauczą wybranych umiejętności i porozmawiają o swoich osiągnięciach. Celem jest pogłębienie relacji, poprzez wspólne spędzenie czasu i lepsze zrozumienie na linii dziecko-rodzic, rodzic-nauczyciel oraz integracja lokalnej społeczności.

Pomysłodawcą i realizatorem projektu „Naucz mnie mamo, naucz mnie tato” jest pani Marzenna Matkowska. Projekt jest współfinansowany ze środków Funduszu Grantowego dla Płocka w ramach III edycji konkursu grantowego dla osób indywidualnych.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

18 − 6 =

Post comment