W ramach projektu „Organizacja szkolenia strzeleckiego dla młodzieży oraz osób dorosłych” przeprowadzono szkolenie sportowe oraz udział we współzawodnictwie sportowym w zakresie strzelectwa sportowego dla 20 osób, młodzieży i dorosłych w wieku 16-60 lat, mieszkańców miasta Płock.

Szkolenie składało się z 2-godzinnej części teoretycznej i 6-godzinnej części treningowej w kategoriach pistoletu sportowego i karabinu sportowego. Szkolenia odbyły się pod okiem doświadczonych instruktorów z odpowiednimi licencjami oraz z zachowaniem zasad bezpieczeństwa w Strzelnicy Sportowej Ligi Obrony Kraju w Płocku przy ul. Norbertańskiej 6. Do dyspozycji uczestników udostępniono salę wykładową oraz dynamiczną oś strzelecką nr 4 o długości 30 m na w/w strzelnicy.

Pomysłodawcą i realizatorem projektu „Organizacja szkolenia strzeleckiego dla młodzieży oraz osób dorosłych” jest Klub Strzelecki „GROT”. Projekt jest współfinansowany ze środków Funduszu Grantowego dla Płocka w ramach IX edycji konkursu grantowego.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 × cztery =

Post comment