20

W tym roku to już 11. edycja Festiwalu, po raz czwarty odbędą się warsztaty muzyczne, po raz drugi warsztaty realizacji dźwięku i trzeci Przegląd Filmów Rockowych- wylicza organizator imprezy Michał Kublik. Kolejny raz Festiwal wsparła też Fundacja „ Fundusz Grantowy dla Płocka”. Na organizację warsztatów w II edycji konkursu grantowego przyznaliśmy 10 000 zł.

Warsztaty muzyczne ruszają 7 i potrwają do 11 lipca. Poprowadzą je Filip Sojka (gitara basowa), Krzysztof Misiak ( gitara elektryczna) , Roman Puchowski ( gitara akustyczna) , Grzegorz Grzyb ( perkusja), Artur Dutkiewicz ( instrumenty klawiszowe). Na warsztaty muzyczne są jeszcze wolne miejsca. Czekamy na tych, którzy chcą pod okiem mistrza udoskonalić swój warsztat- mówią organizatorzy. Niestety nie ma już wolnych miejsc na warsztaty realizacji dźwięku( 14-18.07) , które w tym roku poprowadzi Przemysław Waszkiewicz i gościnnie Andrzej Karp.

Warsztaty odbędą się w salach Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej, która jest partnerem projektu. Wszyscy uczestnicy na ich zakończenie otrzymają nagrody, muzycy wystąpią też na specjalnym koncercie.

Na realizację projektu „ Zabawa dźwiękiem” Stowarzyszeniu Muzycznemu Rockowe Ogródki Fundacja „ Fundusz Grantowy dla Płocka” w II edycji konkursu grantowego przyznała 10 000 zł.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

pięć × cztery =

Post comment