Fundacja na Rzecz Rozwoju Potencjału Ludzkiego WINGS OF HOPE zakończyła swój 7-miesięczny projekt skierowany do dzieci i rodzin z terenu miast Płocka pt. Profilaktyka trudnych zachowań dzieci z nadpobudliwością psychoruchową w młodszym wieku szkolnym realizowany z grantu otrzymanego od „Fundacji Fundusz Grantowy dla Płocka” w 2010 r.

Podsumowaniem trwającego projektu było spotkanie dzieci, rodziców oraz wolontariuszy i przedstawicieli Fundacji, które się odbyło w sobotę 21 maja 2011 r. na terenie płockiego ZOO, pod tzw. grzybkiem. Realizatorzy projektu wzięli udział w bardzo ciekawym programie przygotowanym na tę okoliczność. Nie mogło oczywiście zabraknąć poczęstunku oraz wszelkiego rodzaju gier i wspaniałej wspólnej zabawy.

W programie odbył się występ artystyczny przygotowany przez Piotra Stępniaka i jego zespół. Niespodzianką była także prezentacja „Rycerza w zbroi” i oglądanie jego rynsztunku.

Zdaniem organizatorów dorośli i dzieci bardzo dobrze się wspólnie bawili.

– Nie zabrakło nam także czasu poświęconego na głębszą refleksję. Większość obecnych była zainteresowana dalszą współpracą z Fundacją w kontynuacji projektu od września 2011 r. – podsumowała projekt Małgorzata Dworakowska, Prezes Fundacji WINGS OF HOPE.

W IV edycji konkursu grantowego Fundacja ”Fundusz Grantowy dla Płocka” wsparła kwotą 298 758 zł realizację 27 projektów. Na budżet konkursu złożyły się darowizny Fundatorów: PKN ORLEN S.A., Basell Orlen Polyolefins Sp. z o.o. oraz darowizna Złotego Darczyńcy Fundacji Levi Strauss Foundation.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

cztery × trzy =

Post comment