W sobotę ruszają warsztaty tańca latynoamerykańskiego. Warsztaty w ramach projektu “Zatańcz z mistrzem!”- upowszechnianie kultury fizycznej i sportu wśród dzieci, młodzieży i dorosłych poprzez organizację szkoleń tanecznych” organizuje Klub Sportowy FALCON.

Projekt w III edycji konkursu grantowego Fundacja „Fundusz Grantowy dla Płocka” dofinansowała kwotą 5 000 zł. Pieniądze przyznaliśmy na opłacenie honorarium trenerów.

Warsztaty miała poprowadzić znana z „Tańca z Gwiazdami” Iwona Pavlovović. Miała, bo z planów nic nie wyszło. Po pierwsze bardzo wzrosła stawka za prowadzenie zajęć – mówi Tomasz Kadylak prezes Klubu . Po drugie jej terminarz jest tak wypełniony, iż znalezienie jednego dnia na przyjazd do Płocka graniczy z cudem. Nastąpiła więc zmiana i z młodymi adeptami sztuki tanecznej zajęcia poprowadzi trener z Ukrainy który współpracuje z ze Szkołą Tańca Augustina Egurroli, pracował również przy tworzeniu choreografii do popularnego, także z emisji w TVN , „You Can Dance”. Do Płocka przyjedzie razem ze swoją partnerką taneczną.

Zajęcia rozpoczną się o godzinie 9.00 i potrwają do 21.00. Są wolne miejsca , więc zapraszamy – mówi Tomasz Kadylak. Wystarczy zadzwonić do klubu i się umówić. Nie trzeba być wirtuozem, by wziąć udział w warsztatach. Zapraszamy także tych, którzy dopiero myślą o rozpoczęciu nauki tańca – dodaje.

Zajęcia w całości poświęcone będą nauce tańca latynoamerykańskiego . Przypominamy, rozpoczną się w sobotę, 28 listopada, o 9.00.

zdjęcie pochodzi ze strony canva.com

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

11 − dziewięć =

Post comment