Podczas uroczystej gali w Płockim Ośrodku Kultury i Sztuki ogłoszono laureatów XII edycji konkursu: „Godni Naśladowania”. Nagroda „Godni Naśladowania” przyznawana jest przez Kapitułę, a konkurs organizuje Prezydent Miasta Płocka.

W kategorii pomocy społecznej, zdrowia i profilaktyki uzależnień pierwsze miejsce zajęło Stowarzyszenie Wędka.

Wśród organizacji, które prowadzą działalność w obszarze kultury, nauki i edukacji największe zasługi przypisano Stowarzyszeniu Rodziców, Nauczycieli i Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 12 w Płocku „Szkoła pod Brzozami”.

Z kolei w dziedzinie organizacja pozarządowa działająca w obszarze sportu, turystyki i rekreacji tytuł „Godnego Naśladowania” otrzymało płockie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom!

Jednak szczególnie dumni jesteśmy ze Stowarzyszenia Wędka, które skupia pedagogów pracujących, wspierających i organizujących dzieciom zajęcia w ramach streetworkingu, wspólnego projektu Funduszu Grantowego dla Płocka i Stowarzyszeniu Wędka.

Połączyła nas wspólna pasja do dbania i wspierania wszystkich mieszkańców Płocka. Osoby zrzeszone w Stowarzyszeniu Wędka nie są nowicjuszami, zaczynali w Fundacji Fundusz Grantowy dla Płocka w 2013 roku. Po upływie trzech lat postanowili się usamodzielnić i w lipcu 2016 roku powstało Stowarzyszenie Wędka, z którym nadal owocnie współpracujemy.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

pięć × 1 =

Post comment