Beneficjenci konkursu „Wakacje 2013 w Płocku na wesoło” rozpoczynają rekrutację do projektów finansowanych przez Fundację „Fundusz Grantowy dla Płocka”. W II edycji konkursu z różnorodnych, atrakcyjnych i zupełnie bezpłatnych form wypoczynku i zabawy skorzysta ponad 2,6 tys. dzieci.

Pierwsi z rekrutacją ruszają harcerze. Chorągiew Mazowiecka ZHP Hufiec ZHP w Płocku proponuje Półkolonię letnią Na Tropie dla 40 osobowej grupy dzieci i młodzieży w terminie od 8 do 21 lipca ( UWAGA, ZMIANA TERMINU PÓŁKOLONII). Karty kwalifikacyjne z Hufca pobierać można już dziś- 14 czerwca. (kontakt: 24 262 33 96)

16 czerwca rekrutację do projektu rozpoczyna Parafialny Klub Sportowy Benedykt. Dla dzieci z Radziwia przez całe wakacje klub proponuje zajęcia sportowe i taneczne. Karty rekrutacyjne pobierać można w kancelarii parafialnej. ( kontakt: 24 262 33 53)

W poniedziałek, 17 czerwca z rekrutacją startuje AZS PWSZ Jutrzenka Płock. Klub zaprasza 45 osobową grupę dzieci na tygodniowe zajęcia z piłką ręczną w terminie od 8 do 12 lipca.(kontakt: 24 367 31 00)

17 czerwca także rekrutację rozpocznie Fundacja Młody Płock. Na warsztaty teatralno- larpowe młodzież zapisywac się będzie mogła poprzez stronę internetową Fundacji i portale społecznościowe.

20 czerwca rekrutację do projektu rozpocznie Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna, która na wakacje do ZOO zaprosi aż 90 dzieci. Karty kwalifikacyjne do pobrania będą w biurze PLOT w Domu Darmstadt. (24 364 99 90)

Na zajęcia animacyjne z książką do wszystkich filii Książnicy Płockiej przez całe wakacje natomiast zaprasza Płockie Stowarzyszenie Przyjaciół Książki i Bibliotek. Na zajęcia wstęp wolny mają wszyscy młodzi płocczanie .

Pełen opis projektów- wejdź

Konkurs „Wakacje 2013 w Płocku na wesoło” Fundacja „Fundusz Grantowy dla Płocka” sfinansowała
z darowizn PKN ORLEN S.A. oraz Basell Orlen Polyolefins Sp. z o.o.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

17 − 13 =

Post comment