Projekt „Wakacyjny BOOKiet Przygód” był propozycją różnorodnej, doskonałej, kreatywnej i dostosowanej dla różnych grup wiekowych zabawy oraz bezpiecznego zagospodarowania czasu wakacyjnego dla tych, którzy pozostali w mieście.

W ramach projektu odbyło się 15 spotkań z Klubem Zwierzakoluby, podczas których dzieci uczestniczyły w warsztatach ze zwierzętami egzotycznymi. Uczestnicy zajęć mieli okazję poznać ciekawostki ze świata zwierząt, ale również „przytulić” i pogłaskać węże, jaszczurki czy pająki.

W trakcie trwania projektu zorganizowano także pikniki dla dzieci i mieszkańców Płocka, tajemniczą Noc Przygód z Krzysztofem Petkiem w ogrodzie Książnicy Płockiej czy warsztaty teatralne pt.: „I ty możesz zostać aktorem”. Dzieci i młodzież miały okazję uczestniczyć w „wyprawie” na Kubę i poznać panujące tam zwyczaje oraz kulturę.

Projekt  skierowany do dzieci w wieku 5-16 lat z Płocka.

Okres realizacji projektu: od 22 czerwca do 31 sierpnia 2019

Pomysłodawcą i realizatorem projektu: „Wakacyjny BOOKiet Przygód” jest Płockie Stowarzyszenie Przyjaciół Książki i Bibliotek w Płocku. Projekt jest współfinansowany ze środków Funduszu Grantowego dla Płocka w ramach konkursu grantowego „Wakacje 2019 w Płocku na wesoło”.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

20 − dwadzieścia =

Post comment