Niezmiernie miło nam poinformować, że realizowany przez naszą Fundację Streetworking znalazł się na liście 51 najbardziej znaczących inicjatyw edukacyjnych, pierwszego w Polsce zestawienia „Edukacyjne działania biznesu. Lista najbardziej znaczących inicjatyw”.
Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele Fundacji,

Niezmiernie miło nam poinformować, że realizowany przez naszą Fundację Streetworking znalazł się na liście 51 najbardziej znaczących inicjatyw edukacyjnych, pierwszego w Polsce zestawienia „Edukacyjne działania biznesu. Lista najbardziej znaczących inicjatyw”.

Inicjatorem powstania listy jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu, a partnerem medialnym dziennik „Rzeczpospolita”.

Nasza Fundacja prowadzi w Płocku streetworking (czyli pedagogikę uliczną) od 2013 roku, pracujemy z 6 grupami dzieci (czyli prawie 60 dzieci) na trzech płockich osiedlach. Więcej o naszych działaniach: https://www.facebook.com/Fundacja-Fundusz-Grantowy-dla-Płocka-192242687527444/

Kapituła konkursu oceniała inicjatywy pod kątem: istotności podejmowanego problemu, spójności z postępowaniem firmy, jakości prowadzonych działań, a także nowatorskiego podejścia.

Naszym marzeniem jest, żeby znaleźć się na liście ostatecznej, a tym samym pokazać, że są dobre sposoby na pracę z trudną młodzieżą.

Dziś wszystko to zależy od Państwa!

Zwycięzcy będą wyłaniani w głosowaniu internetowym, które trwa do 17 listopada. Jeśli uważacie Państwo, że warto oddać na nas głos– zachęcamy do głosowania…

Jak głosować?

1.      Należy wejść na stronę: http://glosowanie.odpowiedzialnybiznes.pl

2.      Każdy może oddać maksymalnie 3 głosy na 3 różne inicjatywy z zestawienia.

3.      Nasz projekt znajduje się pod nazwą Streetworking (projekty są ułożone alfabetycznie).

4.      Aby przeczytać opis inicjatywy trzeba kliknąć „więcej”, aby zagłosować – „wybierz”. Aby wycofać się z zaznaczonego głosu, wystarczy kliknąć „odrzuć”.

5.      Na końcu należy podać swój adres e-mail. Na ten adres zostanie przesłany e-mail potwierdzający z linkiem. Bez potwierdzenia głosu nie zostanie on policzony.

Będziemy wdzięczni za Wasz głos.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + 6 =

Post comment