Fundacja ORLEN rozpoczęła nabór do kolejnej edycji programu Zdrowie dla Płocka. Inicjatywa skierowana jest do organizacji z Płocka oraz powiatów płockiego, gostynińskiego i sierpeckiego. Celem programu jest promowanie profilaktyki zdrowotnej, poprzez m.in. zajęcia sportowe, spotkania z dietetykiem oraz szkolenia i warsztaty na temat zapobiegania chorobom. Budżet programu to 300 tys. złotych. Wnioskodawcy mogą ubiegać się o darowiznę wysokości nawet 20 tys. złotych.

www.fundacja.orlen.pl,

https://fundacja.orlen.pl/…/Startuje-druga-edycja…

W ramach programu będzie można realizować między innymi:

Zajęcia sportowe;

Warsztaty dietetyczne i szkolenia z zakresu zdrowego odżywania;

Wykłady dotyczące zdrowego trybu życia;

Budowę siłowni plenerowej;

Zakup profesjonalnych urządzeń pralniczych dla jednostek OSP;

Szkolenia z zakresu zapobiegania chorobom​

i wiele innych.

W programie „Zdrowie dla Płocka” wniosek o darowiznę mogą złożyć organizacje pozarządowe oraz instytucje samorządowe działające na terenie Płocka oraz powiatów sąsiadujących – płockiego, sierpeckiego i gostynińskiego. Dofinansowanie w ramach programu mogą otrzymać również instytucje kultury, szkoły, przedszkola, koła gospodyń wiejskich, jednostki ochotniczej straży pożarnej i parafie. Maksymalna wysokość darowizny to 20 tys. złotych, jednak organizacja wnioskująca może starać się o dowolną niższą kwotę.

Nabór wniosków potrwa do 30 września 2021r.

Regulamin:

https://fundacja.orlen.pl/…/Strony/Inne-projekty.aspx

Więcej szczegółowych informacji na stronie Programu: www.zdrowiedlaplocka.pib-nio.pl oraz https://fundacja.orlen.pl/PL/Strony/default.aspx

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

siedemnaście − osiem =

Post comment