Ogłaszamy start nowego projektu, który będzie realizowany dla płocczan dzięki dofinansowaniu w ramach 10. edycji konkursu dla organizacji pozarządowych Fundacji Fundusz Grantowy dla Płocka !

Płock w zasięgu ręki to cykl 10 filmów dostępnych online za pośrednictwem strony internetowej fundacji Nobiscum oraz kanałów w mediach społecznościowych, dzięki którym opowiemy o historii płockich zabytków – tych istniejących obecnie w przestrzeni miasta, ale i tych, które bezpowrotnie z niej zniknęły. Zajrzymy do miejsc niedostępnych zwykle zwiedzającym, opowiemy o ciekawostkach, odkryjemy nieznane fakty, porozmawiamy z opiekunami tych zabytków i pasjonatami historii. Przy okazji zwiedzania lokalizacji, opowiemy też o ludziach – przedsiębiorcach, naukowcach, artystach, społecznikach, przedstawicielach różnych narodowości i wyznań, którzy przez lata współtworzyli Płock, a z dorobku niektórych z nich korzysta do dziś cały świat.

Filmy będą publikowane od marca do sierpnia – dodajcie więc do zakładek stronę fundacjanobiscum.eu oraz śledźcie stronę na FB i do zobaczenia już wkrótce!

https://fundacjanobiscum.eu/plock-w-zasiegu-reki…/

#płockwzasięguręki #zwiedzamypłockonline #fundacjanobiscum #miastowielukultur

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

cztery × 2 =

Post comment