Dzięki pieniądzom , jakie klub pozyskał w III edycji konkursu grantowego, zawodnicy mogą grać w nowych, reprezentacyjnych koszulkach i korzystać z nowego sprzętu sportowego. W sumie z pomocy skorzystało 91 zawodników – drużyny juniorów, trampkarzy, żaków i orlików.

Nowe komplety – koszulki i spodenki mają logo Fundacji „Fundusz Grantowy dla Płocka” . I pewnie to je uratowało przed kradzieżą- mówi Zdzisław Kotarski Prezes Klubu. W wakacje bowiem złodzieje włamali się do szatni Stoczniowca. Zginęło kilka rzeczy, ale na szczęście koszulki z logo wydały się złodziejom mało wartościowe. Teraz najmłodsi korzystają z nich podczas zawodów. Na treningi ubierają się we własną odzież.

Siedziba Klubu znajduje się w lewobrzeżnej części Płocka, tuż za mostem. Młodzież – cztery grupy z roczników 1991- 1999 trenują dwa razy w tygodniu na boiskach , zimą w salach Gimnazjum Nr 3 i w salach Zespołu Szkół Technicznych.

Klub Sportowy Stoczniowiec w ramach III edycji konkursu grantowego na realizację projektu Organizacja zajęć szkoleniowych i uczestnictwo w zawodach sportowych dzieci i młodzieży. Przeciwdziałanie patologiom społecznym otrzymał 6 448 zł. z przeznaczeniem na zakup sprzętu sportowego.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 × 2 =

Post comment